Krugovi u žitu večeras u Norris pub-u

- Autor onogost.me
- 07.10.2015. u 08:24
Bend iz Trebinja "Krugovi u žitu" nastupiće večeras u Norris pubu u 21:00h.
Bend čine: Dobroslav Slijepčević, Miloš Slijepčević, Krsto Pandurica, Vladan Škoro, Miran Ratković i Bojan Bovan. Njihovim nastupim , Norris pub otvara sezonu akustičnih svirki u klubu.
Svirke će se održavati srijedom tokom oktobra mjeseca.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Zabava
- u
Deveti Međunarodni festival umjetnosti i mode „Golub mira“ biće održan večeras na nikšićkom Trgu slobode, sa početkom u 21h.
- 0
- Zabava
- u
U okviru projekta "Novo lice Starog grada", povodom obilježavanja Svjetskog dana muzike, na maloj sceni gradske tvrđave 20. juna biće održana tri besplatna koncerta, najavio je direktor Bedem festa Petar Šundić.
- 0
- Zabava
- u
Deveti Međunarodni festival umjetnosti i mode „Golub mira“ biće održan 20. juna na nikšićkom Trgu slobode, sa početkom u 21 čas.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
27.06.
09:11
„Ajkule“ poražene od SAD
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











