Uhapšen Miodrag Zorić, vlasnik nikšićke firme koja je rušila zgradu u Ulcinju

Ulinfo.com
- Autor onogost.me
- 16.10.2015. u 10:13
Direktor firme “DM Company” iz Nikšića Miodrag Zorić (58) uhapšen je zbog sumnje da je počinio teško krivično djelo protiv opšte sigurnosti, pišu “Vijesti”.
Kako se navodi, tužilac će odrediti da li će on biti zadržan ili pušten da se brani sa slobode.
Zorićeva firma je, naime, u srijedu rušila nelegalno sagrađenu višespratnicu u naselju Pinješ kada je poginuo Nikšićanin Miroslav Glušica (37), a teško povrijeđen njegov sugrađanin Milivoje Perović (39)
Glušica je stradao u srijedu oko 13h kada se na njega srušila ogromna betonska ploča.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Autobuska stanica Nikšić dobila je dva autobusa i jedan kombi, ukupne vrijednosti 500.000 evra sa PDV-om, saopšteno je iz Opštine.
- 0
- Društvo
- u
Predsjednik Crne Gore Jakov Milatović poklonio je predsjedniku opštine Nikšić Marku Kovačeviću skulpturu narodnog heroja Ljuba Čupića povodom Dana opštine, saopšteno je iz Kancelarije za odnose s javnošću predsjednika.
- 0
- Društvo
- u
U vremenu u kom se nalazimo i susrećemo sa raznim izazovima, ovakva priznanja su dragocjena, jer ukazuju da zajednica ulaže u mlade ljude i svoju budućnost. U ime svih nagrađenih studenata, hvala što nas podstičete da budemo još bolji, da učimo, radimo i jednog dana doprinesemo svojoj sredini znanjem i iskustvom koje stičemo.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari