Nikšićanka Tijana Blagojević osvojila bronzu na Svjetskom takmičenju

onogost.me
- Autor onogost.me
- 05.11.2015. u 19:46
Naša najbolja šahistkinja Tijana Blagojević osvojila je bronzu na Svjetskom prvenstvu za mlade u Halkidikiju, piše CdM.
Tijana Blagojević je savladala Indijku Mi Mahalakšmi i osvojila bronzanu medalju.
Ovo je još jedan veliki uspjeh naše šahistkinje, koja je nedavno na Evropskom prvenstvu za mlade u Poreču takođe osvojila bronzanu medalju.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Ostali sportovi, Sport
- u
Guadalajara će od 12. do 14. septembra biti domaćin 31. Mediteranskog prvenstva u karateu, na kojem će nastupiti i seniorska reprezentacija Crne Gore.
- 0
- Ostali sportovi, Sport
- u
Štafeta Triatlon kluba Anderba iz Nikšića osvojila je zlatnu medalju na 14. Bokeškom triatlonu – Perast 2025, koji je u nedjelju, 7. septembra, održan u organizaciji Triatlon kluba Kotor. Trka je održana u olimpijskoj distanci i ujedno je bila i državno prvenstvo Crne Gore u ovoj disciplini.
- 0
- Ostali sportovi, Sport
- u
Crnogorski profesionalni bokser Milorad Žižić boksovaće 27. septembra u Nikšiću protiv Danca Kima Poulsena.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari