Vučić i Zarubica presudili Grblju

csc_4673
  • 20.11.2015. u 14:15

Dva potpuno različita poluvremena viđena su danas kraj Bistrice pred oko 150 gledalaca.  Nakon mučenja u prvom, zahvaljujući golovima Marka Vučića i Dejana Zarubice, Sutjeska je u nastvaku meča došla do šeste pobjede u prvenstvu.

U prvom dijelu meča viđena je neprepoznatljiva igra Sutjeske. To je bilo možda i najlošijih 45 minuta plavih u ovoj sezoni, gdje nijesu uspjeli nijednom priprijetiti golu gostiju. Sa druge strane Grbalj je imao blagu prednost i dvije prilike koje nujesu uspjeli iskoristiti.

U drugom dijelu igre novo lice Sutjeske. Potpuna inicijativa i mnogo više šansi pred golom Grbljana, morali su uroditi plodom. Prvo je Miloš Vučić ,golom u 65. minutu doveo domaće u vođstvo, da bi Zarubica u 73. minutu postavio konačan rezultat, Sutjeska – Grbalj 2:0.

Zeta – Mornar 1:2 (1:1)