Budvani opravdali ulogu favorita

arhiva
- Autor onogost.me
- 21.11.2015. u 21:13
Odbojkaši Volej Stara poraženi su večeras od Budvanske Rivijere rezultatom 0:3 (25:19, 25:20, 25:10), što je ukupno drugi poraz Đokićeve ekipe u prvenstvu.
Budvanska Rivijera je opravdala ulogu favorita i upisala ukupno četvrtu pobjedu iz četiri odigrana susreta, čime se učvrstila na prvoj poziciji.
Volej Star iako kompletan nije uspio da iskoristi domaći teren, i makar na trenutak zaprijeti večeras superiornim gostima. Odbojkaško prvenstvo se nastavlja narednog vikenda, u kojem Volej Star gostuje ekipi Volej Bara.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Odbojka, Reprezentacija, Sport
- u
Finska je demonstrirala zašto je jedan od favorita CEV Evropske lige – u prvom meču turnira u austrijskom Švehatu bila je bolja od Crne Gore 3:1 (25:15, 20:25, 25:18, 25:16), ali naš tim je pokazao da ima čemu da se nada u takmičenju, pošto je blistao u drugom setu, ali imao i dobre trenutke u ostalim djelovima meča sa devetom selekcijom na evropskoj rang-listi.
- 0
- Odbojka, Sport
- u
Ovog vikenda odigraće se druge utakmice prvog kruga nokaut faze EPCG Superlige odbojkaša. Domaćini mečeva biće Lovćen, Ulcinj i Sutjeska.
- 0
- Odbojka, Sport
- u
U derbiju 11. kola Superlige, odbojkaši Sutjeske slavili su na gostovanju Mornaru u četiri seta.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











