Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Levalea sigurna protiv Budućnosti 2

viber_slika
onogost.me
  • Autor onogost.me
  • 28.11.2015. u 20:28

Rukometašice nikšićke Levalee ubilježile su novu pobjedu u okviru 5. Kola Prve lige za žene. 

Kako ističe trener domaćina, Dragan Đurđevac, do pobjede protiv ekipe Budućnost 2 došli su lakše nego što su očekivali.

„ Protivnička ekipa je odigrala ispod očekivanja, jer su u našem prvom meču pružile mnogo jači otpor. Osim početnih minuta kada se igralo gol za gol, ostatak meča je protekao u konstatnom povećavanju razlike u našu korist, zbog čega smo uspjeli i mlađim igračicama da ukažemo priliku“, kazao je Đurđevac.

Konačan rezultat 25:16. 

U narednom kolu Levalea se sastaje sa Barankama. 

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Nikšić je uvijek bio rasadnik rukometnih talenata, a da u gradu pod Trebjesom stasavaju nove genracije sjajnih igrača dokaz je i titula prvaka Crne Gore koju su danas osvojili pioniri RK "Sutjeska".
Rukometaši Sutjeske savladali su na svom terenu ekipu Lovćena rezultatom 34:31, u 9. kolu Mini lige.
"Lavove" nikad ne otpisuj - pravilo je u koje smo se uvjerili u više navrata, a umalo je tako bilo i noćas u Kopru gdje je veliki favorit, reprezentacija Slovenije, nakon pobjede u Podgorici očekivala da će se prošetati arenom "Bonifika", ali nije tako bilo. Malo je falilo da "lavovi" naprave veliko iznenađenje. Ipak poraženi su na kraju 31:29.
-->