Mlada reprezentacija izgubila od Srbije

u21-mne-srb1
fscg.me
  • 13.11.2016. u 16:45

Naša mlada reprezentacija izgubila je u Podgorici od Srbije 2:1 u prijateljskoj utakmici.

U prvih 45 minuta nije bilo pogodaka, a "orlići" su do uspjeha stigli golovima u nastavku.

Miladin Stevanović u 55. i Andrija Apostolović 11 minuta kasnije lansirali su goste prema uspjehu.

Jedini pogodak za Crnu Goru djelo je Mihaila Perovića sa 11 metara u posljednjim trenucima susreta.

"Sokolići" su i prije tri dana u Mostaru izgubili od Bosne i Hercegovine 2:0.

Izvor: CdM

Ženska rukometna reprezentacija Crne Gore okupiće se sjutra u Podgorici, u okviru EHF semdice. To će ujedno biti početak priprema za Evropsko prvenstvo koje će od 28. novembra do 15. decembra biti odigrano u Austriji, Mađarskoj i Švajcarskoj.