Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Nikšićanka uhapšena zbog saučesništva u ranjavanju službenika ZIKS-a

15129774_10211216107703929_1941541084_n
Ilustracija
  • Autor onogost.me
  • 17.11.2016. u 16:56

Nakon višemjesečne obrade podataka i drugih operativnih saznanja policija je u saradnji sa višim tužilaštvom, nakon višemjesečnih istražnih radnji i vještačenja, sinoć uhapsila Moniku Jovanović (1994) iz Nikšića zbog sumnji da je pomagala u pokušaju ubistva službenika ZIKS-a Miloja Pekovića (1973).

Podsjetimo, Peković, šef sprovodničke službe ZIKS-a, ranjen je 25. marta, u podgoričkom naselju Zagorič, u blizini Vezirovog mosta, kada je ujutru krenuo na posao.

Na njega je, dok se kretao vozilom od Zagoriča prema gradu, pucano iz drugog automobila u pokretu.

Peković je ranjen u nogu, a nakon ukazane ljekarske pomoći u Kliničkom centru, pušten je na kućno liječenje.

 

Izvor: rtcg.me

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Tokom prethodnog vikenda, od 12. do 14. juna, na crnogorskim putevima evidentirano je 70 saobraćajnih nezgoda, u kojima su četiri lica smrtno stradala. Sedam lica zadobilo je teške tjelesne povrede, dok je 20 lica lakše povrijeđeno, saopšteno je iz Uprave policije (UP).
Načelnik policijskog Odsjeka za bezbjednost drumskog saobraćaja Ilija Janjušević saopštio je da je ove godine zabilježen veći broj stradalih u saobraćajnim nezgodama nego prethodne godine, iako je broj nezgoda sa lakše i teže povrijeđenim licima na približno istom nivou.
-->