Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

HR Partners traži radnike na Primorju

posao
workforce
  • Autor onogost.me
  • 08.12.2016. u 11:23

Agencija HR Partners nudi 40 radnih mjesta u primorskim gradovima.

Kako su saopštili iz te agencije, riječ je o zapošljavanju u samoposlugama Conto i Aroma marketa u Budvi, Baru i Kotoru, a tražena zanimanju su: kasir, prodavac i mesar.

„Posao je na duži vremenski period. Tražimo kasire, prodavce i mesare. Obavezno je da ljudi imaju radno iskustvo u prodavnicama. Obezbijeđen je smještaj, sa jednim obrokom. Plata se kreće od 300 do 350e, a za posao mesara iznosi 550 eura“, navodi se u pozivu HR Partners.

Svi zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV na e-mail [email protected]

Već desetak godina HR Partners postoji u Crnoj Gori kao dio HR grupacije.

Pored posredovanja, nudi različite administrativne usluge preko svojih kancelarija u Nikšiću, Podgorici, Budvi i Herceg Novom.

Više podataka može se naći na sajtu hrpartners.me ili pozivom na brojeve telefona 069/115-115 i 069/119-109.

 

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Penzije za maj biće povećane za 3,1 odsto, na osnovu obračuna rasta zarada i inflacije koje je uradila Uprava za statistiku Monstat, saznaju “Vijesti”.
Elektroprivreda Crne Gore AD Nikšić pokreće kampanju u cilju promocije energetske efikasnosti u crnogorskim domaćinstvima i objektima ostale potrošnje pod sloganom: Pametno troši – više uštedi!