Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

DF: Kadrovi DPS-a su uništili grad

demokratski-front-logo-1_2
Ilustracija
  • Autor onogost.me
  • 01.02.2017. u 15:49

Kada nikšićki DPS pomene svoje kadrove, onda to kod Nikšićana izaziva ili smijeh ili bijes, saopštili su iz lokalnog Demokratskog fronta.

Ta politička partija smatra da se rasulo koje vlada u DPS-u, kako naglašavaju,  stranci, koja je u Nikšiću pukla po svim šavovima, najbolje vidi upravo po njihovim tragikomičnim saopštenjima.

“Oni ničim nisu demantovali našu tvrdnju da je počela bježanija i potraga za novim ,,uhljebljenjem’’ visokopozicioniranih kadrova DPS-a iz nikšićke lokalne samouprave, svjesnih poraza na izborima 12. marta. Dakle, potpredsjednik opštine i sekretar za finansije je zbrisao u EPCG, a za nove funkcije se intenzivno interesuju i ostali najviši funkcioneri ove partije, od gradonačelnika do komunalne policije”, stoji u saopštenju DF-a.

Dodaje se i da o kadrovima DPS-a, najbolje mogu govoriti građani Nikšića, jer su, kako se navodi, ti kadrovi bukvalno uništili naš grad.

“Zato DPS mora biti precizan kada govori o svojim kadrovima, da bi Nikšićani tačno znali na koga se to tačno odnosi – da li su to oni koji su prepoznati po kriminalnim radnjama i korupciji, ili oni čiji je zadatak da otkupljuju lične karte, ima ih i koji udaraju pečate na bonove za benzin, a važno mjesto u toj stranci zauzimaju i oni koji izdaju uši pod kiriju, tu su i osobe koje su zbog svojih interesa uništile gotovo svaki simbol Nikšića, a svakako da je jedan od simbola DPS-a u Nikšiću i čuveni Drago Đurović”, ističu iz DF-a dodajući da se oni i druge opozicione snage se nalaze pred velikom pobjedom u Nikšiću, ali i da će ta pobjeda će zaustaviti propadanje Nikšića.

Za kraj su poručili da će nakon 12. marta sve svoje kapacitete će usmjeriti ka tome da Nikšić ponovo radi i da izađe iz bijede u koju su ga, kako navode, uvukli čuveni kadrovi DPS-a.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

U Opštini Nikšić grubo se krše zakoni kroz nezakonito zapošljavanje, naročito na rukovodećim pozicijama, saopštio je Opštinski odbor (OO) DPS-a, navodeći da su nakon dobijene dokumentacije po osnovu slobodnog pristupa informacijama utvrdili višestruke povrede propisa, kao i sumnju da jedno od rukovodećih lica nezakonito posjeduje dvojno državljanstvo, zbog čega najavljuju krivične prijave.
Povodom obilježavanja deset godina od osnivanja Demokratske Crne Gore, predsjednik partije Aleksa Bečić boravio je u Nikšiću, gdje je u okviru akcije reevidencije članstva uručio nove članske karte i poručio da rezultati postignuti u protekloj deceniji predstavljaju zajednički uspjeh svih članova i simpatizera, saopšteno je iz te partije.
-->