Uspješan start Rakojevića na klupi Sutjeske, pobjeda protiv Iskre nakon preokreta

sutjeska-iskra
privatna arhiva
  • 04.03.2017. u 15:33

Nikolu Rakojevića uprava nikšićkog tima dovela je kao „šok terapiju“ za fudbalere Sutjeske nakon dva loša rezultata na startu drugog dijela šampionata. Ispostaviće se to kao pravi potez, iako nikšićki „plavo-bijeli“ nijesu baš lako stigli do tri važna boda.

Čini se da je fudbalerima nikšićkog prvoligaša bio potreban dodatni šok da se trgnu iz letargije, a on se desio u 26. minutu kada Rodoljub Paunović dovodi goste u vođstvo.

Tada su izabranici Nikole Rakojevića konačno zaigrali bolje i izjednačenje je stiglo svega desetak minuta kasnije, nakon jedanaesterca koji je u gol pretvorio Stevan Kovačević.

Do potpunog preokreta čekalo se do 79. minuta, kada je autogolom Željka Krstovića Sutjeska povela 2:1 i do kraja susreta uspjela da sačuva prednost.