Cijene goriva bez promjena

Ilustracija
- Autor onogost.me
- 06.03.2017. u 09:56
Cijene goriva naredne dvije sedmice biće bez promjena.
To je saopšteno CdM-u iz Ministarstva ekonomije.
Litar BMB 98 i BMB 95 i dalje će koštati 1.33 eura po litru, odnosno 1.29 eura.
Litar eurodizela koštaće 1.16 eura.
Lož ulje u veleprodaji će koštati 1.14 eura po litru, a za grijanje 0.86 eura.
Prema odredbama Uredbe o načinu obrazovanja maksimalnih maloprodajnih cijena naftnih derivata, naredni obračun će se obaviti 20. marta 2017. godine, a eventualno izmijenjene vrijednosti naftnih derivata važiće od 21. marta 2017. godine.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Biznis
- u
Januarske penzije biće veće za 0,38 odsto, saopštio je Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO).
- 3
- Biznis
- u
Prema preliminarnim podacima Ministarstva finansija, ukupni prihodi budžeta Crne Gore u 2025. godini iznosili su 2,87 milijardi eura, odnosno 35,4 odsto projektovanog BDP-a koji je procijenjen na 8,12 milijardi eura.
- 0
- Biznis
- u
Ministarka turizma Simonida Kordić je na sjednici Koordinacionog tijela za praćenje turističkih sezona, na kojoj je analiziran tok zimske sezone i razmatrano planiranje predstojeće ljetnje sezone, saopštila da se radi na vještačkom osnježavanju i širenju emitivnih tržišta.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
02.02.
15:25
Penzije od januara 2026. veće za 0,38 odsto
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











