Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Nikšićani gostuju „fenjerašu“

wp_20151209_16_57_31_pro
arhiva
  • Autor onogost.me
  • 01.04.2017. u 10:17

Rukometaši Nikšića 2014 danas u gostima igraju protiv Ulicnja, posljednjeplasirane ekipe Druge muške lige. 

Nikšićani su apsolutni favoriti protiv Ulcinjana. Biće to prilika da se konačno upiše pobjeda nakon dva vezana poraza od barskog Mornara i Komova iz Rožaja.

Meč se u Ulcinju igra od 18h. 

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

U najuzbudljivijem meču sedmog kola SBbet Prve crnogorske lige rukometaši Sutjeske remizirali su sa Beranama na njihovom parketu 26:26.
Sutjeska je pobjedu protiv Budućnosti potvrdila trijumfom nad Partizanom u Tivtu (27:22), a meč 5. kola obilježio je plavi karton za službenog predstavnika domaćih, Dejana Stjepčevića.
Rukometni klub Sutjeska nastavlja sa povratkom svojih nekadašnjih igrača – u redove Nikšićana vratio se Filip Vujović, crnogorski reprezentativac i nekadašnji kapiten kluba.
-->