Besplatan internet za sve crnogorske škole!

Ilustracija
- Autor onogost.me
- 08.06.2017. u 14:13
Ministarstvo prosvjete i Crnogorski Telekom će sjutra, 9. juna u 10 sati, u zgradi Ministarstva potpisati memorandum o nastavku saradnje, kako bi svim školama u Crnoj Gori omogućili korišćenje besplatnog interneta, uz povećanje brzine interneta u onim ustanovama u kojima za to bude mogućnosti.
Memorandum o saradnji će potpisati sekretar Ministarstva prosvjete Omer Mehmedović i direktor za poslovne korisnike Crnogorskog Telekoma Predrag Perković.
Izvor: portalanalitika.me
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Saobraćajna policija u Nikšiću sinoć je, u akciji “Alkohol”, sankcionisala deset, a uhapsila tri vozača, saopštila je Uprava policija.
- 0
- Društvo
- u
Iz lokalnog Vodovoda saopštili su da će, usljed loše hidrološke situacije i nemogućnosti urednog vodosnabdijevanja svih potrošača na teritoriji Bogetića, biti uveden restriktivni režim vodosnabdijevanja.
- 0
- Društvo
- u
Svi osnovci u Crnoj Gori i ove godine dobiće besplatne udžbenike, a Vlada i resorno ministarstvo su za to izdvojili više od tri miliona eura. Distribucija udžbenika počinje u ponedjeljak, a odvijaće se u tri ciklusa – po razredima, saopšteno je iz Zavoda za udžbenike i nastavna sredstva.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari











