Šampionat ipak počinje u subotu

Ilustracija
- Autor onogost.me
- 03.08.2017. u 06:41
Prvo kolo Crnogorske Telekom fudbalske lige ipak će se odigrati u subotu.
Postojala je mogućnost da se start prvenstva odloži za utorak, zbog velikih vrućina, koje će kulminirati za vikend.
Ipak, zbog zgusnutog rasporeda takmičenja odlučeno je da se igra za vikend.
Četiri utakmice počeće u 18 sati, Rudar – Mladost, Kom – Sutjeska, Dečić – Zeta i Grbalj – Petrovac, dok će sat kasnije igrati Budućnost i Iskra.
Izvor: portalanalitika.me
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Fudbal, Reprezentacija
- u
Fudbaler Juventusa i crnogorski reprezentativac Vasilije Adžić kazao je na Javnom servisu da nije zadovoljan činjenicom što nije bio dio posljednjih okupljanja nacionalnog tima, ali je naglasio da poštuje odluke selektora Mirka Vučinića.
- 0
- Fudbal, Sport
- u
"Plavi" su savladali ekipu Dečića rezultatom 5:3 (4:0) u prvoj pripremnoj utakmici na Zlatiboru.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
26.06.
13:50
Razgovarali o razvoju eko parka Blace
26.06.
12:43
NSD: Marku Kovačeviću zabranjen ulazak na Kosovo
26.06.
10:21
Cigarete poskupljuju od 20 do 30 centi
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











