Učenici OŠ „Luka Simonović“ priredbom obilježili 8. mart

Privatna arhiva
- Autor onogost.me
- 09.03.2018. u 08:11
Radost povodom 8. marta učenici trećeg razreda OŠ „Luka Simonović“ podijelili su sa svojim majkama.
Učiteljice Branka Nikolić, Anka Mićović i Nada Kosić su sa svojim učenicima pripremile odjeljenske priredbe, a gošće u učionicama bile su mame, bake i sestre.

“Odabranim stihovima punim ljubavi i najnježnijih osjećanja upućene su želje i zahvalnost za pažnju“, naveli su iz te škole.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
NVO "Medija tim" uspješno je realizovala devetomjesečni projekat "Za bržu integraciju RE zajednice u našem društvu", čiji je cilj bio unapređenje društvene uključenosti romske i egipćanske zajednice, sa posebnim fokusom na mlade, obrazovanje, zapošljavanje, međusektorsku saradnju i ostvarivanje socijalnih i ekonomskih prava.
- 0
- Društvo
- u
Komandir Službe zaštite i spašavanja Nikšić, Slavko Tadić, kazao je da su svi požari u toj Opštini stavljeni pod kontrolu.
- 0
- Društvo
- u
Goran Tripković, iz Službe zaštite i spašavanja Nikšić kazao je za RTNK da je trenutno i dalje aktivan požar na Strnjištu, iznad jezera Krupac, ali da nijesu ugroženi objekti na tom području.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
16.08.
14:39
Romi i Egipćani u srcu društvenog života u Nikšiću
16.08.
08:37
Jojić čestitao Vuković evropsku bronzu
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











