Pogledajte šta je na bioskopskom repertoaru ove subote

Ilustracija
- Autor onogost.me
- 05.05.2018. u 06:04
Na današnjem repertoaru bioskopa Cinema 213 je pet filmova.
Program počinje u podne animiranom fantazijom i komedijom “Ukradena princeza”, koja će se prikazati i u 15.05h, dok u međuvremenu, u 13.30h, slijedi avantura jednog malog crvendaća u filmu “Cvrle – nikad ne letiš sam” u 3D projekciji.
Filmsko putovanje bez presedana, gdje će se sresti svi likovi Marvelovog filmskog univerzuma, čeka vas u 16.45h tokom filma “Osvetnici – Rat beskraja”.
Komedija “Baš sam lijepa” prikazaće se u 19.30h, a dva sata kasnije “Izvan granica realnosti”.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Kultura
- u
Omažom reditelju Živku Nikoliću otvoreno je peto izdanje festivala „Korzo“. O velikanu filmske umjetnosti govorio je i podsjetio glumac Miodrag Krivokapić, koji je odigrao antologijsku ulogu u kultnom klasiku domaće kinematografije “U ime naroda”.
- 0
- Kultura
- u
Nikšić će u danas i sjutra biti u znaku festivala Korzo tokom kojeg će biti upriličen raznolik sadržaj. Program počinje omažom reditelju Zivku Nikoliću ,na čije bezvremensko stvaralaštvo će podsjetiti glumac Miodrag Krivokapić, dok će ljubitelji roka uživati u zvucima legendarnog beogradskog sastava Električni orgazam ,kojima će se na sceni pridružiti glumica Anica Dobra.
- 1
- Kultura
- u
U bioskopu Cinema 213 narednih sedam dana priikazivaće se četiri nova filma. Pera kojot protiv sistema (animacija - akcija), Pobuna (akcija, triler), Sazvežđe psa (akcija, SciFi) i Hari poter kamen mudrosti u čast 25. godišnjice od izlaska ove kultne naučno-fantastične avanture.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari











