Vukasović u Spužu zbog krađe

pixabay.com
- Autor onogost.me
- 07.05.2018. u 12:25
Nikšićanin Vladimir Vukasović (32) upućen je u spuški zatvor nakon što mu je sudija za istragu kotorskog Osnovnog suda Špiro Pavićević odredio pritvor do 30 dana, zbog sumnje da je izvršio tešku krađu u prodavnici u Kotoru.
Vukasović se sumnjiči da je masikiran ušao u prodavnicu u Dobroti i uz prijetnju nožem od radnice iz kase uzeo 300 eura.
“Pronađena je ladica registar kase, dio otuđenog novca u iznosu od 96 eura, kao i nož i odjeća koju je V.V, kako se sumnja, koristio prilikom izvršenja krivičnog djela“, naveli su u policiji.
Izvor: vijesti.me
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Na parking prostoru carinskog terminala u Nikšiću oko 15.05 časova dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj je stradao S. T.
- 0
- Društvo
- u
Dom starih Nikšić dobio je vrijedan aparat za sterilizaciju kao donaciju Opštine Nikšić, što će značajno unaprijediti kvalitet medicinske njege korisnika, saopštila je v.d. direktorice Jelena Banjević, ističući važnost podrške zajednice u brizi o starijima.
- 0
- Društvo
- u
Treći nacionalni forum o poljoprivredi Crne Gore biće održan 25. marta u Nikšiću.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
18.03.
18:05
Nikšićanin stradao u saobraćajnoj nesreći
18.03.
15:46
Debakl omladinaca Sutjeske
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











