FML kupio “Niku”

Privatna arhiva
- Autor onogost.me
- 04.08.2016. u 09:56
Nikšićko preduzeće FML novi je vlasnik Mljekare “Nika”.
Kupoprodajnim ugovorom kupac se obavezao da za dio imovine Mljekare plati 910 hiljada eura.
Vlasnik preduzeća Tadija Šljukić kazao je Radiju Crne Gore da je u interesu kompanije što skorije pokretanje proizvodnje i zapošljavanje radnika.
Ugovor je potpisan jutros u Nikšiću.
Izvor: rtcg.me
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Biznis
- u
Odbornici Skupštine opštine (SO) Nikšić večeras kasno dali su zeleno svjetlo budžetu za narednu godinu. Opštinska kasa za 2026. godinu iznosiće 45,7 miliona eura.
- 0
- Biznis
- u
Poreska uprava Crne Gore saopštila je da će 12. januara 2026. godine pustiti u produkciju novi integrisani informacioni sistem izrađen u okviru projekta „Reforma poreske administracije u Crnoj Gori“. U okviru istog poreskim obveznicima biće omogućen pristup portalu Poreske uprave putem adrese: https://irms.tax.gov.me/.
- 0
- Biznis
- u
Budžet Opštine Nikšić za 2026. godinu iznosiće više od 45 miliona eura, što je gotovo duplo više u odnosu na 2021. godinu, kada je bio nešto veći od 23 miliona, saopštio je predsjednik Opštine Nikšić Marko Kovačević.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











