Gorivo od sjutra jeftinije

pixabay.com
- Autor onogost.me
- 23.09.2024. u 13:51
Sve vrste goriva od ponoći će pojeftiniti, saopštilo je Ministarstvo rudarstva, nafte i gasa.
Eurosuper 95 i 98 pojeftiniće po dva centa i u naredne dvije sedmice koštaće 1,40 odnosno 1,44 eura po litru.
Lož ulje će biti jeftinije za tri centra i koštaće 1,26 eura po litru, dok će Eurodizel biti jeftiniji za tri centa i koštaće 1,30 eura po litru.
Naredni obračun će se obaviti 7. oktobra, a eventualno izmijenjene cijene naftnih derivata važiće od 8. oktobra.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Biznis
- u
Završni panel Simpozijuma energetike EPCG Net 2025 bio je posvećen temi: “Prozjumeri i proizvođači – priključenje na distributivni sistem: problemi i rješenja”.
- 0
- Ostali sportovi, Sport
- u
Jubilarno 30. prvenstvo Crne Gore za mlade šahiste svečano je otvoreno u hotelu Grand na Cetinju, a okupilo je 172 mladih šahistkinja i šahista iz svih krajeva Crne Gore.
- 0
- Biznis
- u
Danas je u okviru Simpozijuma energetike EPCG-NTO 2025 održan panel pod nazivom "Žene u biznisu i energetici", koji je okupio istaknute profesionalke iz sektora energetike, preduzetništva i održivog razvoja.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji

15.06.
10:20
Izbjegavati putovanja u najtoplijem dijelu dana

15.06.
09:38
Za prvaka Crne Gore konkuriše 172 mladih šahista
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari