Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Isplata socijalnih primanja u utorak

money-1005477_960_720
pixabay.com
  • Autor onogost.me
  • 13.04.2023. u 22:08
Isplata socijalnih, boračka i invalidska primanja počeće u utorak, saopšteno je iz Pošte Crne Gore.

Oni su pojasnili da početak isplate nije moguć u subotu.

“Budući da nam je u komunikaciji sa CKB bankom rečeno da nijesu u mogućnosti da Pošti do tada obezbijede podizanje novca koji je uplaćen od Ministarstva rada i socijalnog staranja za tu vrstu primanja”, kaže se u saopštenju.

Kako se dodaje, Pošta Crne Gore isplati socijalnih primanja pristupa s posebnim senzibilitetom, pa su zamolili korisnike za razumijevanje zbog tih okolnosti.

 

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    2

    1. CKB nije u mogućnosti da u subotu dostavi novac Pošti,da bi im taj isti novac bio na računu banke koji dan duže,u tome je poenta,inače bi našli načina da se taj ” problem” riješi,jer korisnicima nije svejedno hoće li novac primiti prije Praznika ili poslije,naravno,kad je već novac obezbijeđen.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacija u saradnji sa udruženjem „Roditelji“ i preduzećem „Deponija“ d.o.o. i ove godine organizuje akciju pod sloganom „Znanje nije za bacanje – reciklirajmo udžbenike“. Prikupljanje starih udžbenika, svezaka i papira biće organizovano u školama 12, 13. i 15. juna.
    Upravni odbor (UO) Fonda penzijskog i invalidskog osiguranja sjutra će na elektronskoj sjednici razmatrati odluku o usklađivanju penzija za maj, a prema podacima koje im je dostavila Uprava za statistiku Monstat sve penzije za maj bi trebalo da budu veće za 0,96 odsto, saznaju “Vijesti”.
    Eurosuper 98 od danas je skuplji cent, cijena eurosupera 95 ostala je ista, dok je eurodizel i lož ulje pojeftinilo, saopšteno je iz Ministarstva energetike i rudarstva.
    -->