Skuplje sve vrste goriva

pixabay.com
- Autor onogost.me
- 02.07.2024. u 07:55
Sve vrste goriva od danas su skuplje četiri do pet centi, saopšteno je iz Ministarstva energetike i rudarstva
Eurosuper 95 i 98 skuplji su po četiri centa i u narednih 15 dana koštaće 1,55 eura, odnosno 1,59 eura.
Cijena eurodizela je veća pet centi, pa će naredne dvije sedmice iznositi 1,45 eura.
Za pet centi je poskupilo i lož ulje i koštaće 1,41 eura.
Posljednje promjene cijena bile su 18. juna, kada su sve vrste goriva pojeftinile jedan do tri centa.
Saglasno odredbama Uredbe o načinu i visini elemenata na osnovu kojih se formiraju maksimalne cijene naftnih derivata, naredni obračun će se obaviti 16. jula, a eventualno izmijenjene cijene naftnih derivata važiće od 17. jula.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Biznis
- u
Uprava carina ostvarila je u prošloj godini bruto naplatu prihoda od 1,41 milijardu eura, što je oko 121,74 miliona eura ili 9,41 odsto više u odnosu na isti period 2024.
- 0
- Kultura
- u
U bioskop Cinema 213 ove sedmice stižu tri nova filma -drama “Grenland 2: Migracija”, horor “Primat” i drama “Dva tužioca”.
- 0
- Društvo
- u
Predsjednik Opštine Šavnik Jugoslav Jakić oglasio se, kako je rekao povodom nove, ozbiljne situacije na Komarnici, gdje je došlo do prekida putne komunikacije, zbog čega su mještani ponovo odsječeni, a među onima koji su se zatekli na tom području ima i turista koji su u taj kraj došli vjerujući da je bezbjedan i prohodan.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
08.01.
14:18
Uprava carina: U 2025. naplaćeno 1,41 milijarda eura
08.01.
08:34
Vodostaji u padu širom Crne Gore
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











