ČITAOCI ŠALJU: Manastirska ulica u mraku

Čitalac Portala Onogost
- Autor onogost.me
- 15.03.2024. u 08:15
Problem sa javnom rasvjetom prisutan je širom grada, pa i u samom centru.
Kako govore fotografije koje nam je poslao čitalac, mrak je u Manastirskoj ulici.

Manastirska ulica nalazi se u samom centru i ”izlazi” na Trg slobode.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Na opštinskom takmičenju iz matematike, koje je organizovalo Udruženje nastavnika matematike Crne Gore (UNMCG), zavidne rezultate pokazali su nikšićki osnovci.
- 0
- Biznis
- u
NVO Zagrad Montenego saopštio je da nadležno Ministarstvo energetike i rudarstva, ni nakon skoro pola godine od podnošenja zahtjeva po Zakonu o slobodnom pristupu informacijama, nije dostavilo Ugovor o koncesiji niti prateću dokumentaciju na osnovu koje je koncesija dodijeljena privrednom društvu DOO MM System, a koja se odnosi na eksploataciju sirovina na površini bivšeg rudokopa Zagrad.
- 0
- Društvo
- u
Udruženje Roditelji zatražilo je od premijera Milojka Spajića i ministarke rada Naide Nišić da hitno povuku predložene izmjene Zakona o radu, kojima se roditeljsko odsustvo za majke skraćuje na deset mjeseci, dok su dva mjeseca namijenjena isključivo očevima i neprenosiva.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
25.02.
12:53
Žižić u maju za WBO Interkontinentalnu titulu
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











5
Mrak mrak pao im na oči ni popova 300 neće im pomoći
ahahahahha
Putuj igumane i ne brini za manastir(sku)!
evo je dosla veceras rasvjeta od miolja polja do morakova a vidite dase i dalje odradi rasvjeta mimo glavne iznad i ispod kao i sporedne
Vidjecu da ti to završe u ova dva dana