FOTO: Igralište kod Doma revolucije još jednom na meti vandala
Čitalac portala Onogošt
- Autor onogost.me
- 14.01.2023. u 11:32
Na igralištu kod Doma revolucije opet je uništen inventar.
Naime, čitalac portala Onogošt poslao nam je fotografiju polomljene ljuljaške.
Inventar na igralištu kod Doma revolucije više puta je polomljen i popravljan.
Projekat uređenja igrališta podržan je prije više od pet godina u okviru kampanje „Budi odgovaran“ sa 50 hiljada eura, a kandidovali su ga NVO Fors Montenegro i Opština Nikšić, dok je lokalna uprava obezbijedila i dodatnih pet hiljada za pripremne radove.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Zabava
- u
Organizatori Bedem festa najavili su nova imena koja će nastupiti na ovogodišnjem, 17. izdanju festivala, koji će biti održan 30. i 31. jula i 1. avgusta na tvrđavi.
- 0
- u
Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede završilo je administrativnu kontrolu 7.334 zahtjeva za finansijsku podršku bivšim zaposlenima u drvoprerađivačkoj i šumarskoj industriji, a najveći broj prijava stigao je iz sjevernih opština i Nikšića, naveli su u saopštenju tog resora.
- 0
- Fudbal, Sport
- u
Počela je prodaja ulaznica za memorijalni turnir koji će biti organizovan u čast Andrije Delibašića, a koji će se održati u srijedu, 25. marta, kraj Bistrice sa početkom u 18 časova.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari










