Akcija spašavanja na Durmitoru uspješno završena

GSSCG
- Autor onogost.me
- 19.12.2022. u 20:35
Spasilačka kacija na Durmitoru u reonu Mali Međed uspješno je završena, saopšteno je iz Gorske službe spašavanja. Ranije danas spasioci su krenuli u potragu za ruskim D. R. (1992.) i bjeloruskim državljanima E.A. (1987.) .
“Prava je sreća da njihov današnji pohod na Mali Međed nije tragično završen , s obzirom na vremenske uslove i njihovu neopremljenost. Teren prekriven snijegom i ledom , bez adekvatne zimske opreme (cepin, dereze…) , u najkraćem opisuju životno ugrožavajuću situaciju u kojoj su se državljani Rusije danas našli”, saopšteno je iz GSS.
Dodaju da je evakuacija je okončana večeras oko 19 časova.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Medicinskoj sestri Opšte bolnice Nikšić koja je suspendovana nakon smrti novorođenčeta nije uručen otkaz, kako je to prekjuče kazao ministar zdravlja Vojislav Šimun, već joj je istekao ugovor o radu na određeno vrijeme koji je potpisala u avgustu ove godine, pišu "Vijesti".
- 0
- Društvo
- u
Javna zdravstvena ustanova „Dom zdravlja“ je jedna od najznačajnijih institucija u našem gradu i brinući o toj instituciji, brinemo o svim našim građanima, poručio je predsjednik Opštine Nikšić Marko Kovačević uručujući donaciju od 30.000 eura direktoru JZU „Dom zdravlja“ Nikšić Radovanu Vušoviću.
- 0
- Društvo
- u
Skupština opštine (SO) Nikšić upriličila je prigodnu svečanost povodom početka rada novog saziva Ženskog kluba SO.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
26.11.
17:28
Sutjeska eliminisana iz Kupa Crne Gore
26.11.
11:47
Opština donirala 30.000 eura Domu zdravlja Nikšić
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











