Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

(VIDEO) BIRAJMO NIKŠIĆKO: Predstavljamo vam Etno- domaćinstvo „Dvožak“

onogost.me
  • Autor onogost.me
  • 22.06.2024. u 08:19
U srcu netaknute prirode, u selu Prisojni Orah, na desetak kilometara od Plužina nalazi se tek nedavno otvoreno Etno -domaćinstvo "Dvožak".

Domaćini izdvajaju divlju prirodu u tom kraju, rijeku Orašnicu, vodopade i vidikovce sa kojih se vidi veći dio Pive.

Ukoliko se vikendima odlučite da posjetite ovo domaćinstvo u ponudi imate i organizovane ture planinarenja…

 

Više informacija možete dobiti na broj telefona 068 867 136.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Nikšićka policija je sinoć uhapsila dva operativno interesantna lica V.N. (21) i V.V. (20) iz tog grada, saopšteno je iz Uprave policije.
    Predsjednik Opštine Šavnik Jugoslav Jakić oglasio se, kako je rekao povodom nove, ozbiljne situacije na Komarnici, gdje je došlo do prekida putne komunikacije, zbog čega su mještani ponovo odsječeni, a među onima koji su se zatekli na tom području ima i turista koji su u taj kraj došli vjerujući da je bezbjedan i prohodan.
    -->