Blokirali raskrsnicu kod zgrade Opštine

onogost.me
- Autor onogost.me
- 10.02.2025. u 18:48
Grupa građana Nikšića blokirala je raskrsnicu kod zgrade Opštine, u znak podrške zahtjevima neformalne grupe studenata „Kamo śutra“.
Okupljenim građanima, večeras se su pridružili članovi grupe „Kamo śutra“.

Građani su prošetali do Trga slobode, gdje su održali 13 minuta tišine, u znak 13 žrtava, sa Cetinja.
Članovi grupe “Kamo Śutra”, danas neće organizovati blokadu u Podgorici već su se, osim u Nikšiću, pridružli blokadama i na Cetinju.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Fudbal, Sport
- u
Sutjeska je pobijedila Jedinstvo 2:0 i uvećala razliku na vrhu tabele, jer nisu dobili Dečić, Mornar, niti Budućnost.
- 0
- Društvo
- u
Pripadnici nikšićke policije oduzeli su dvije šuške, pištolj i preko 370 komada municije u dva pretresa na teritoriji opštine Plužine, saopšteno je iz Uprave policije (UP).
- 0
- Društvo
- u
Policija je saopštila da su u saradnji sa inspekcijskim službama, u toku novembra realizovali 2.407 represivnih mjera usmjerenih na kontrolu kretanja, boravka i rada stranih državljana u Crnoj Gori.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
16:09
Sutjeska bježi rivalima
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











