Djeca vrtića ”Ciciban” predstavom protiv sječe četinara

JPU ”Dragan Kovačević”
- Autor onogost.me
- 21.12.2024. u 16:56
U vaspitnoj jedinici ''Ciciban'' održana je lutkarska predstava pod nazivom ''Jelku nemoj brati''.
Mališani su na taj način poslali apel da se četinarsko drveće sačuva od sječe u susret praznicima.
Pritom, dječji nastup bio je obogaćen prikladnim muzičkim numerama.

Nakon izvođenja, polaznici vrtića crtežima su prikazali svoj doživljaj.
A, prethodno su obišli obližnje dvorište, gdje su dobili nova znanja o četinarskom drveću.

Čas je upotpunjen pravljenjem jelke od različitih materijala.
Kako navode iz vrtića, cilj je bio približiti ih temi i razviti im svijest o lošim aspektima sječe četinara.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Predsjednica Skupštine opštine (SO) Nikšić Milica Lalatović Žižić posjetila je Mitropoliju crnogorsko-primorsku, i tom prilikom razgovarala sa visokopreosveštenim mitropolitom Joanikijem.
- 0
- Društvo
- u
Shodno planiranim aktivnostima Uprave policije, Sektora policije opšte nadležnosti, a u saradnji sa Nacionalnim biroom osiguravača Crne Gore, u periodu od 8. do 14. decembra biće sprovedena preventivno edukativna kampanja pod nazivom "Pojas za spas".
- 0
- Društvo
- u
Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacija (MPNI) realizovalo je uz podršku Privredne komore Crne Gore i Policijske akademije Danilovgrad dvodnevne obuke za zaštitare osoba i imovine u školama, saopšteno je iz ovog Vladinog resora.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











