Djelovi opštine sjutra bez struje

Ilustracija
- Autor onogost.me
- 28.09.2022. u 21:58
Zbog planiranih radova na mreži, bez napajanja električnom energijom sjutra će ostati djelovi nikšićke opštine.
Bez struje će biti:
– u terminu od 07:30 do 18 sati: Petrovići i Vraćenovići.
– u terminu od 08 do 15 sati: Ozrinići.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Građani koji su protestovali zbog nesaniranog rudokopa Zagrad kažnjeni su novčano, a pojedinima su izrečene i uslovne kazne zatvora, saopšteno je iz NVO Zagrad Montenegro.
- 0
- Društvo
- u
Stanovnici Ulice Druge dalmatinske ponovo su dobili vodu nakon što je otklonjen kvar na vodovodnoj mreži koji je nastao tokom radova na rekonstrukciji.
- 0
- Društvo
- u
Ispitni centar objavio je rezultate Državnog takmičenja učenika osnovnih i srednjih škola iz Matematike, prirodnih i društvenih nauka, Istorije, Geografije i Programiranja, kao i stranih jezika. Od ove godine takmičenje je prošireno uvođenjem dva nova predmeta: Crnogorski–srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost, te Albanski jezik i književnost.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
09.03.
18:08
Peković i zvanično preuzeo Sutjesku
09.03.
14:48
Saniran kvar na vodovodnoj mreži, voda ponovo stigla
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











