Dvije osobe poginule na putu Nikšić – Risan

Ilustracija
- Autor onogost.me
- 02.09.2015. u 18:37
Državljani Bosne i Hercegovine, Dragan Kraljević i Milovan Stanišić, poginuli su danas oko 17h, u mjestu Dragalj, na magistralnom putu Nikšić – Risan.
U udesu dva automobila bosanskih tablica povrijeđene su još tri osobe. Uviđaj je u toku.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Jedan od najpoznatijih i najposjećenijih panoramskih puteva u Crnoj Gori, Durmitorski prsten danas je probijen kroz sniježne nanose i ponovo postaje prohodan za saobraćaj.
- 0
- Društvo, Zabava
- u
Povodom obilježavanja dvije decenije od obnove nezavisnosti, Crnogorska kulturna mreža (CKM) organizuje večeras koncert na Trgu slobode, sa početkom u 20 časova.
- 1
- Društvo
- u
Crna Gora danas obilježava 20 godina od obnove nezavisnosti, jednog od najvažnijih datuma u savremenoj istoriji države.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











