FOTO: I policiji se desi

čitalac portala Onogošt
- Autor onogost.me
- 19.05.2016. u 18:58
Na raskrsnici ulica Serdara Šćepana i Jola Piletća čitalac portala Onogošt uslikao je danas nepropisno parkiran policijski automobil i proslijedio fotografiju našoj redakciji.
Da je automobil bio samo koji metar naprijed možda bi ostalo neprimijećno da su službenici policije auto parkirali i u suprotnoj traci, ali to što su ga ostavili baš na pješačkom zbilja „bode oči“.
Naša redakcija kontaktirala je CB Nikšić odakle nam je, nakon provjere, rečeno da se ipak ne radi o službenom vozilu nikšićke policije.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Povodom 4. aprila, Dana studenata, predsjednik Crne Gore Jakov Milatović čestitao je studentima širom zemlje, poručivši da su upravo mladi ljudi, njihovo znanje, energija i ambicija najvažniji temelj razvoja i evropske budućnosti Crne Gore.
- 0
- Društvo
- u
Vlada je juče utvrdila predlog izmjene Zakona o porezu na dohodak fizičkih lica kojima se uvodi jedinstvena stopa poreza na sve dobitke u kladioničarskim igrama na sreću od 12 odsto. Istovremeno se ukida dosadašnji neoporezivi iznos dobitka od 50 eura, piše Portal RTV Podgorica.
- 0
- Društvo
- u
Nestabilne vremenske prilike zahtjevaju dodatnu pažnju svih učesnika u saobraćaju. U nižim predjelima saobraća se uglavnom nesmetano. U višim zbog moguće magle i poledice kolovozi su mjestimično klizavi . Duž klisura i usjeka učestali su sitniji odroni. Neophodna oprezna vožnja i poštovanje pravila saobraćaja, poručuju iz AMSCG-a.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari











