Glibavac: Polomljeni stub od rasvjete opasnost za prolaznike

Čitalac portala Onogošt
- Autor onogost.me
- 07.03.2019. u 12:58
Pored puta u naselju Glibavac već dva dana stoji polomljen stub od ulične rasvjete.
Kako se vidi na fotografiji koju nam je poslao naš čitalac, automobil je udario u stub i tako ga polomio.

“Već dva dana polomljen stub ugrožava siguran prolazak pješaka i auta na ovom dijelu puta”, kazao je on i apelovao na nadležne da se hitno pozabave ovim problemom.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Centar za romske inicijative (CRI) u saradnji sa Književnom zajednicom “Vladimir Mijušković” iz grada pod Trebjesom, organizovao je sinoć donatorsko umjetničko veče “Za sigurnije djetinjstvo”, u multimedijalnoj sali Tehnopolisa.
- 0
- Društvo
- u
Pod budnim okom najboljeg volontera Crne Gore , Mila Radovića, sjutra će Društvo maldih ekologa Nikšić sa volonterima zvanično otvoriti sezonu u eko parku "Blace".
- 0
- Društvo
- u
Kvalitet vazduha koji je izmjeren jutros u Nikšiću ocijenjen kao dobar, ali i u većini opština u Crnoj Gori, objavljeno je na sajtu Vazduh.me.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











