Interaktivna radionica “Djetinjstvo je najljepša vrteška čuda”

Privatna arhiva
- Autor onogost.me
- 02.03.2023. u 07:45
U vrtiću "Lastavica", danas u 11 časova, biće održana interaktivna radionica za predškolce "Djetinjstvo je najljepša vrteška čuda".
Radionicu organizuju Književni klub “Poenta poetika” – JU “Zahumlje” Nikšić i JPU “Dragan Kovačević” Nikšić, a u okviru martovskog repertoara Nikšićke kulturne scene.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Policijski službenici Regionalni centar bezbjednosti Zapad – Stanica policije Plužine lišili su slobode dvije osobe zbog ugrožavanja sigurnosti i upravljanja vozilom u alkoholisanom stanju, saopšteno je iz Uprave policije.
- 0
- Društvo
- u
Nikšićka policija je sinoć uhapsila dva operativno interesantna lica V.N. (21) i V.V. (20) iz tog grada, saopšteno je iz Uprave policije.
- 0
- Društvo
- u
Usljed obilnih padavina, došlo je do novog izlivanja vode i poplava koje su pogodile sedmočlanu porodicu Krasnići iz Nikšića, saopšteno je iz Centra za afirmaciju romsko-egipćanske populacije – CAREP.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari











