Kovačević: Velika radost susreta sa našim Novakom

Facebook
- Autor onogost.me
- 21.01.2022. u 19:26
Predsjednik Opštine Nikšić Marko Kovačević susreo se danas sa teniserom Novakom Đokovićem kod manastira Ostrog.
Kovačević je fotografiju sa Đokovićem objavio na Fejsbuk profilu.
“Ovih dana planiram da obavim veliki broj razgovora sa građanima Nikšića… Počeo sam od počasnog. Velika radost susreta sa našim Novakom pod Ostrogom”, naveo je Kovačević na Fejsbuku.
Đoković je danas posjetio manastir Ostrog i sastao se sa mitropolitom crnogorsko-primorskim Joanikijem.
Na predlog Kovačevića, lokalni parlament u septembru prošle godine proglasio je Đokovića za počasnog građanina Nikšića.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Predsjednica Skupštine opštine (SO) Nikšić Milica Lalatović Žižić posjetila je Mitropoliju crnogorsko-primorsku, i tom prilikom razgovarala sa visokopreosveštenim mitropolitom Joanikijem.
- 0
- Društvo
- u
Shodno planiranim aktivnostima Uprave policije, Sektora policije opšte nadležnosti, a u saradnji sa Nacionalnim biroom osiguravača Crne Gore, u periodu od 8. do 14. decembra biće sprovedena preventivno edukativna kampanja pod nazivom "Pojas za spas".
- 0
- Društvo
- u
Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacija (MPNI) realizovalo je uz podršku Privredne komore Crne Gore i Policijske akademije Danilovgrad dvodnevne obuke za zaštitare osoba i imovine u školama, saopšteno je iz ovog Vladinog resora.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











