Lalatović Žižić uručila poklone mališanima iz OŠ “Radoje Čizmović”

- Autor onogost.me
- 26.12.2025. u 07:49
Tom prilikom, mališanima je čestitala novogodišnje i božićne praznike, uz obećanje da će Opština i ubuduće voditi računa o interesima i željama naših najmlađih sugrađana, naveli su iz njenog Kabineta.
„Nastavićemo da podržavamo sve obrazovno-vaspitne ustanove u Nikšiću, duboko svjesni da je ulaganje u znanje – ulaganje u sigurnu, lijepu budućnost svih nas. Vi ste naša snaga, hvala vam što ste skupštinsku salu ispunili smijehom, radošću i lijepom energijom. Želim vam da dobro odmorite tokom raspusta i spremite se za školske izazove. Neka vas uvijek prate dobro zdravlje i svaka sreća“, poručila je Lalatović Žižić.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
- 0
- Društvo
- u
- 0
- Društvo
- u
- 0












2
Svaku noć šetam korzom. Sinoć sam se pitao, zašto skoro sat vremena, dva džipa Komunalne policije blokiraju saobraćaj ispred opštine. Prvo sam mislio da u moj Nikšić stiže gospođa Ursula fon der Lajen u božićnu posjetu našim evropejcima. Međutim nije, saobraćaj je obustavljen, da bi se gospođa Lalatović – Žižić slikala sa djecom iz njenog sela. Odmah sam se zapitao, pa zar dijeljenje poklona djeci iz Ozrnića nije moglo biti organizovano u zavičaju gospođe Lalatović – Žižić. A onda mi se pred očima pojavio neumrli Branislav Nušić i gospođa ministarka Živka, i scena kada organizuje prijem za rođake.
Дикане,зар није за похвалу што су дјеца добола поклоне?
А из чијег су села,то је најмање битно?!
Што се улица тиче,па блокирају их због којекаквих будалаштина…
Браво Милице!