Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Neradni dani ponedjeljak i utorak – 1. i 2. maj

neradni_dani1
Privatna arhiva
  • Autor onogost.me
  • 25.04.2017. u 11:03

Povodom predstojećeg Praznika rada, neradni dani za sve zaposlene biće ponedjeljak 1. i utorak 2. maj.

“Na osnovu Zakona o državnim i drugim praznicima (“Sl. list RCG”, br. 27/07), Praznik rada se praznuje 1. i 2. maja pa su neradni dani za Praznik rada ponedeljak i utorak”, saopštili su iz Ministarstva rada i socijalnog staranja

Državni organi, organi lokalne samouprave, javne ustanove, javna preduzeća i drugi subjekti koji obavljaju djelatnosti od javnog interesa dužni su da u praznične dane obezbijede vršenje poslova čijim bi prekidom mogle nastupiti štetne posljedice po građane ili državu.

 

Izvor: CdM

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Prvostepenom odlukom Višeg suda, bivša predsjednica Vrhovnog suda Vesna Medenica osuđena je na 10 godina zatvora, a njen sin Miloš na dva mjeseca više. Medenica je proglašena krivom za krivična djela protivzakonitog uticaja, dok je njenom sinu, zbog opasnosti od bjekstva, određen pritvor do pravosnažnosti presude, uz novčane kazne od po 50.000 eura.
-->