Pronađene nestale djevojčice

onogost.me
- Autor onogost.me
- 24.04.2025. u 09:03
Uprava policije saopštila je da je pronašla četrnaestogodišnje djevojčice Jelenu Tomić i Kristinu Nikčević, čiji su nestanak roditelji prijavili u noći između 22. i 23. aprila.
“Službenici Odjeljenja bezbjednosti Nikšić su preduzimajući mjere i radnje u cilju pronalaska navedenih maloljetnih lica, iste pronašli danas u jednom napuštenom objektu sa još dva maloljetna lica.
Napominjemo da je tokom oktobra 2024. godine, Upravi policije prijavljen nestanak maloljetne Kristine Nikčević koju su tada policijski službenici pronašli i predali roditeljima”, navodi se u saopštenju policije.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Kultura
- u
U bioskop Cinema 213 ove sedmice stižu četiri nova filma - komedija, avantura “Veliki prasak”, horor “Until dawn”, akcija, triler “Računovođa 2” i animirani, avantura “Tajanstvena šuma”.
- 0
- Košarka, Sport
- u
Sutjeska je večeras u 26. kolu Prve crnogorske košarkaške lige poražena u gostima od SC Derbija – 76:65.
- 0
- Društvo
- u
U toku minule godine, u Crnoj Gori se dogodilo 6.649 saobraćajnih nezgoda u kojima je 75 lica izgubilo život, dok je teško povrijeđeno 598, a lakše 2.480 lica, saopšteno je iz Uprave policije (UP) povodom obilježavanja Nedjelje prevencije povreda u saobraćaju od 22. do 27. aprila.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji

08:14
Matematikom do bronze

23.04.
15:27
Počelo trebovanje ulaznica za meč sa Češkom
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari