Nikšićanin osumnjičen za pokušaj ubistva u Budvi

Privatna arhiva
- Autor onogost.me
- 01.09.2016. u 10:28
Budvanska policija uhapsila je jutros Nikšičanina Mila Marićevića (34), koji se sumnjiči da je pokušao da ubije srpskog državljanina Igora Nikolića (31).
Incident se dogodio na šetalištu, kod otvorenih šankova u Budvi, oko 3 sata iza ponoći. Nikolić je uboden nožem u grudi.
On je hitno prebačen u kotorsku bolnicu i van je životne opasnosti. Nikolić radi kao noćni čuvar u jednom budvanskom lokalu.
Marićević je hitnom akcijom kriminalističke policije odmah uhapšen i nalazi se u stanici policije.
Osnovni državni tužilac je kvalifikovao krivično djelo kao ubistvo u pokušaju.
Izvor: vijesti.me
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Na putu Nikšić - Herceg Novi, u mjestu Strakanica, između Grahova i Dragalja, došlo je do saobraćajne nezgode u kojoj su povrijeđene tri osobe.
- 0
- Društvo
- u
Biznismen i brat nekadašnjeg predsjednika Crne Gore Aleksandar Aco Đukanović priveden je na saslušanje u Osnovno državno tužilaštvo u Nikšiću.
- 0
- Društvo
- u
Zbog planiranih radova na mreži u ponedjeljak, 2. marta, bez napajanja električnom energijom ostaćedio ulica i seoskih anselja u opštini Nikšić, saopšteno je iz CEDIS-a.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











