Nikšićanina sumnjiče da je prekinuo vodovodnu cijev

Ilustracija/pixabay.com
- Autor onogost.me
- 31.08.2023. u 08:47
Nikšićka policija podnijela je tamošnjem Osnovnom tužilaštvu krivičnu prijavu protiv sugrađanina D.B. (69), zbog sumnje da je počinio krivično djelo - uništenje i oštećenje javnih uređaja.
“On je, kako se sumnja, djelo koje mu se stavlja na teret izvršio na način što je upotrebom podesnog sredstva presjekao vodovodnu cijev u Gornjim Breznima čime je ugrozio vodosnabdijevanja više domaćinstava na tom području”, navodi se u saopštenju Uprave policije.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Košarka, Sport
- u
Košarkaški klub Sutjeska Elektroprivreda oprostio se od Rada Petrovića, istaknutog košarkaškog trenera i sportskog radnika, koji je ostavio dubok i neizbrisiv trag u nikšićkoj i crnogorskoj košarci.
- 1
- Društvo
- u
Vlada Crne Gore, na predlog Ministarstva rada, zapošljavanja i socijalnog dijaloga, utvrdila je amandmane na Predlog Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o radu, kojima se propisuje roditeljsko odsustvo u trajanju od 14 mjeseci, od dana rođenja djeteta.
- 0
- Društvo
- u
Prva generacija mladih iz Nikšić učestvovala je u četvorosatnoj edukativnoj posjeti Skupštini Crne Gore i Edukativnom centru, u okviru Demokratskih radionica „Barbara Pramer“, gdje su kroz praktične aktivnosti učili o demokratiji, radu parlamenta i učešću građana u demokratskim procesima.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











