Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Novi podsticaji za visokoškolce iz Plužina

pluzine
onogost.me
  • Autor onogost.me
  • 16.01.2021. u 08:30

Opština Plužine riješila je da od ove godine podrška studentima sa područja te opštine bude izdašnija nego prethodnih godina.

Tako će najbolji visokoškolci iz toga kraja umjesto 80 eura, koliko je do sada iznosila mjesečna rata, od naredne školske godine primati po 100 eura deset mjeseci.

Studentska nagrada, kojom je predviđen novčani iznos od 200 eura i diploma, biće uručena 4. avgusta, na Dan opštine Plužine. Za studente koji imaju prosječnu ocjenu 7,5 i više, a čiji su roditelji lica bez primanja ili sa ukupnim primanjima ispod iznosa minimalne zarade, predviđena je novčana pomoć u iznosu od 150 eura, jednom godišnje.

Izvor: vijesti.me

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Uprava policije (UP) saopštila da je da su dojave o bombama u više crnogorskih gradova bile lažne. Ranije danas na mejl adrese obrazovnih ustanova u Nikšiću pristigao mejl u kojem se navodi da su postavljene eksplozivne naprave.
Društvo mladih ekologa Nikšić (DMEN) realizovalo je petu i šestu radionicu u okviru projekta Re Develop Blace, koje su održane u laboratorijskom okruženju Inovaciono preduzetničkog centra Tehnopolis, objedinjujući tehnološke i biotehnološke kapacitete kroz jedinstven edukativno-praktični pristup.
-->