Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Novi sistem grijanja za OŠ “Milija Nikčević”

MPNI
  • Autor onogost.me
  • 12.12.2025. u 09:17
Ministarstvo prosvjete nauke i inovacija (MPNI) raspisalo je tender za izvođenje radova na adaptaciji sistema grijanja u dvije škole u Beranama i Nikšiću. Vrijednost projekta je blizu 350 hiljada eura.

Novi sistem grijanja dobiće JU SSŠ ,,Vukadin Vukadinović” Berane i JU OŠ ,,Milija Nikčević” Nikšić.

“Ukupna procijenjena vrijednost nabavke iznosi 339.108,89 eura bez PDV-a. Realizacijom ovog projekta obezbijediće se pouzdaniji, efikasniji i ekonomičniji sistem grijanja, čime se unapređuje kvalitet boravka i rada učenika i zaposlenih u ovim školama”, saopšteno je iz MPNI

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Ministar zdravlja Vojislav Šimun i predstavnici nikšićke Opštine obišli su Specijalnu bolnicu za plućne bolesti "Dr Jovan Bulajić" u Brezoviku, gdje je adaptiran jedan od paviljona. Tokom posjete razgovarano je o daljem unapređenju zdravstvene infrastrukture i poboljšanju uslova za rad medicinskog osoblja u Nikšiću.
    Nakon prvog slučaja ptičjeg gripa kod domaće živine u Crnoj Gori, u Nikšiću je potvrđeno i prisustvo virusa avijarne influence, podtip H5N1, kod divljih ptica, saopšteno je iz Uprave za bezbjednost hrane, veterinu i fotosanitarne poslove.
    -->