Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

OŠ „Ivan Vušović“: Istorijski čas o braći Vušović

75196420_3169029279837244_1266112623208824832_n
Privatna arhiva
  • Autor onogost.me
  • 08.11.2019. u 07:35

Povodom 9. novembra, Međunarodnog dana borbe protiv fašizma i antisemitizma, u OŠ „Ivan Vušović“ Vidrovan biće organizovan istorijski čas o braći Vušović.

Događaj organizuje Udruženje boraca NOR-a i antifašista Nikšića u saradnji sa OŠ „Ivan Vušović, a u okviru novembarskog repertoara Nikšićke kulturne scene 2019.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Predložene izmjene Zakona o oduzimanju imovinske koristi stečene kriminalnom djelatnošću koje, između ostalog, podrazumijevaju novčani prag od 50.000 eura, te oslanjanje na koncept Evropske unije kao „minimalnog standarda“, postavljene su tako da se buduće mjere primjenjuju kao izuzetak, a ne pravilo s obzirom na to da su brojna nezakonita djela već definisana drugim aktima, poput Zakona o krivičnom postupku, piše Pobjeda.
-->