Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Paljenje svijeća večeras na Trgu slobode

pixabay.com
  • Autor onogost.me
  • 02.01.2025. u 14:14
Predsjednik Skupštine opštine Nikšić Nemanja Vuković pozvao je sugrađane da se večeras u 19 časova okupe na Trgu slobode i zapale svijeće zbog tragedije na Cetinju.

On je kazao da u ovim teškim trenucima, “duboko pogođeni tragedijom koja je zadesila Cetinje, jedino što možemo jeste da uputimo poruke saosjećanja, bratske ljubavi i solidarnosti porodicama stradalih, njihovim prijateljima i svim Cetinjanima.”

“Stoga vas molim da se, večeras u 19h, okupimo na Trgu slobode i, pored spomenika kralja Nikole — kao jednom od simbola zajedništva Nikšića i Cetinja, zapalimo svijeće za pokoj duša stradalih i pomolimo se za ozdravljenje povrijeđenih”, napisao je Vuković.

U masovnom zločinu na Cetinju juče je ubijeno dvanaest osoba, među kojima dvoje djece. Osumnjičeni Aco Martinović izvršio je samoubistvo.

Povrijeđene su četiri osobe, koje su hospitalizovane u Kliničkom centru.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Savez sindikata Crne Gore (SSCG), uz podršku Evropske unije kroz program SOCIEUX+, započeo je intenzivan proces jačanja svojih kapaciteta za učešće u socijalnom dijalogu i izmjenama radnog zakonodavstva, sa ciljem profesionalnijeg i snažnijeg zastupanja interesa radnika u ključnim tripartitnim i zakonodavnim tijelima, saopšteno je iz SSCG.
    -->