Počeo ljetnji raspust

Privatna arhiva
- Autor onogost.me
- 14.06.2018. u 08:37
Učenici osnovnih i srednjih škola završili su još jednu školsku godinu pa mogu da krenu na zasluženi odmor.
Posljednji dan nastave u crnogorskim školama bio je juče, čime je počeo ljetnji raspust koji će trajati do 3. septembra.
Kako je saopšteno iz Ministarstva prosvjete, prijave za upis u srednje škole podnose se od 18. do 22. juna.
Istakli su i da ima mjesta za sve polumaturante, ukupno 9.361
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Inspektori Direkcije za tržišnu inspekciju Ministarstva ekonomskog razvoja tokom decembra 2025. godine izvršili su ukupno 1.188 inspekcijskih pregleda, tokom kojih su utvrđene stotine nepravilnosti i izrečene brojne mjere, uključujući novčane kazne, zabrane prometa robe i privremeno zatvaranje objekata. To proističe iz njihovog izvještaja o radu.
- 0
- Društvo
- u
Predsjednica Skupštine opštine Nikšić Milica Lalatović Žižić i predsjednik Opštine Marko Kovačević uputili su čestitke svim građankama i građanima Nikšića koji Novu godinu dočekuju po julijanskom kalendaru.
- 0
- Društvo
- u
Službenici nikšićke saobraćajne policije lišili su slobode dvoje lica zbog upravljanja vozilom pod dejstvom kokaina.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











