Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Pokrenut prekršajni postupak protiv Backovića

niksic.me
  • Autor onogost.me
  • 26.09.2022. u 14:20
Osnovno tužilaštvo u Nikšiću pokrenulo je prekršajni postupak protiv sveštenika Srpske pravoslavne crkve Mijajla Backovića zato što je sjedio tokom intoniranja državne himne na svečanoj sjednici povodom Dana opštine Nikšić 18. septembra.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    1

    1. Koliko je on omalovazio Crnu Goru, toliko je omalovazio i onaj koji ga je pozvao, znajuci kako se ponasa pri intoniranju himne

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Uprava za bezbjednost hrane, veterinu i fitosanitarne poslove započela je postupak povlačenja sa tržišta formule za odojčad brenda Nutricia (Danone), porijeklom iz Irske, nakon što je putem RASFF notifikacije - Sistema brzog uzbunjivanja za hranu i hranu za životinje (EU RASFF) obaviještena da se Crna Gora nalazi na listi zemalja u koje su isporučene određene serije formule u kojima je utvrđeno prisustvo cereulida, toksina koji proizvodi patogena bakterija Bacillus cereus.
    -->