Požar pod kontrolom, uskoro sanacija deponije

screenshot
- Autor onogost.me
- 23.03.2022. u 22:23
Dio deponije Mislov do juče je tamponiran, čime je požar, koji je izbio u subotu veče, pod kontrolom.
Iz Opštine Nikšić su kazali da je nastavljen odvoz otpada.
“Sa sanacijom krećemo brzo. U toku je priprema dokumentacije i izdrada projekta po ubrzanom postupku”, kazali su iz Opštine.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Savjet Mjesne zajednice Ćemenca, na čelu sa predsjednikom Savjeta Balšom Blečićem i članom Srđanom Marićem, realizovao je donaciju u iznosu od 500 eura za kupovinu dječijih igračaka za mališane vrtića „Proljeće“.
- 0
- Društvo
- u
U vaspitnoj jedinici ,, Ciciban" održana je novogodišnja predstava ,, Jelka je porasla u šumi, pustite je da tu ostane''.
- 0
- Društvo
- u
Zbog planiranih radova na mreži u ponedeljak, 22. decembra, bez napajanja električnom energijom ostaće djelovi opština Nikšić i Plužine, saopšteno je iz CEDIS-a.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
09:34
Sutjeska gostuje Dečiću
20.12.
17:20
Futsal reprezentacija bolja od Kipra
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











