Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Rade Milošević u zatvoru još dva mjeseca

onogošt.me
  • Autor onogost.me
  • 20.01.2023. u 14:08
Bivši direktor Uprave prihoda i carina i fukcioner Građanskog pokreta URA Rade Milošević ostaće i naredna dva mjeseca u Istražnom zatvoru za koliko mu je produžen pritvor zbog postojanja osnovane sumnje da je izvršio krivično djelo stvaranje kriminalne organizacije. Ta informacija potvrđena je Portalu RTCG iz Višeg suda u Podgorici.

Radu Miloševiću je pritvor produžen zbog postojanja okolnosti koje ukazuju na opasnost od bjekstva i opasnost od uticaja na svjedoke, rečeno nam je u Višem sudu.

Miloševoć je uhapšen u decembru prošle godine po nalogu Specijalnog državnog tužilaštva, u okviru istrage o švercu cigareta.

Izvor: rtcg.me

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Nakon povećanog broja upita građana o ispravnosti vode za piće, iz Vodovoda Nikšić saopštavaju da je voda iz gradskog vodovoda potpuno bezbjedna za upotrebu.
    Prema posljednjim podacima iz 2017. godine, u populaciji od 15 do 64 godine aktivno puši više od trećine stanovništva, oko 35,4%. Kada je riječ o djeci i mladima, i među njima raste broj korisnika duvanskih proizvoda, kazala je u Radio-ordinaciji, u susret 11. novembru – Nacionalnom danu kontrole duvana, epidemiološkinja na Odjeljenju za maligne bolesti Instituta za javno zdravlje Crne Gore mr med. nauka Vesna Beatović.
    -->