Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Srednja stručna škola: Uručene nagrade najboljim učenicima

luce
privatna arhiva
  • Autor onogost.me
  • 17.06.2016. u 11:37

U Srednjoj stručnoj školi danas je uručena diploma “Luča” Anđeli Jelić, sa obrazovnog programa  elektrotehničar računara, dok je odlukom nastavničkog vijeća, Namanji Nikoliću, sa istog smjera, dodijeljena titula đaka generacije zbog odličnog opšteg uspjeha i osvojenog drugog  mjesta  na međunarodnom takmičenju “Balkan junior”. 

Pozdravljajući nagrađene, Slavko Bojović, direktor te škole, kazao je da  se generacija maturanata pokazala odličnom u učenju  i vladanju, ali da je, kao i sve minule  imala nestašluka po kojima će ostati upamćena.

“Želim vam mnogo uspjeha  u budućnosti, da upišete fakultete  koje želite  i da opravdate  uspjeh i obrazovanje  koje ste stekli  u našoj školi. Nadam se da ćete se pokazati  kao generacija u kojoj će se svako iskazati  kao uspješan  pojedinac. Želim vam da postavite  visoke i zahtjevne  ciljeve i ostvarite ih u budućnosti”,  poručio je Bojović.

Anđela je naglasila da  su stečeno znaće dobili zahvaljući, kako je kazala, prije sevga izvanrednim profesorima koji su im bili i drugovi, prijatelji, ali i kao roditelji, pa tek onda neko ko im je svesrdno ulivao znaje i samopouzdanje.

Profesor, Radovan Ilić, pozdravio je učenike naglasivši da su Anđela i Nemanja biseri, te da škola iz koje odlaze,  porodice u kojima su rasli, a i zajednica u kojoj žive treba da se ponosi njima.

Oboje su nagrađeni  prigodnom knjigom i sa po 50 eura.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Centar za rani razvoj Kliničkog centra Crne Gore (KCCG) ukazao je da se na društvenim mrežama sve češće nude navodna „rješenja“ i „terapije“ za autizam, često bez ikakvog uporišta u naučnim dokazima, bez jasno navedenih referenci i bez učešća odgovarajućih stručnjaka.
Udruženje međunarodnih prevoznika tereta Crne Gore nastavlja danas blokade teretnog saobraćaja na graničnim prelazima i u Luci Bar, nakon što nadležni nijesu odgovorili na njihove zahtjeve. Iz Udruženja poručuju da su i dalje spremni na razgovor sa Vladom, ali da će protest biti produžen ukoliko ne dođe do konkretnog dogovora. Kako je najavio danas predstavnik Udruženja međunarodnih prevoznika tereta Crne Gore Đorđije Lješnjak od danas do kraja protesta će propuštati kontrolisano prevoznike koji prevoze naftne derivate za javne ustanove.
-->