Sudar tri vozila, jedna osoba teže povrijeđena

onogost.me
- Autor onogost.me
- 26.01.2020. u 15:42
U saobraćajnom udesu koji se danas dogodio na Bulevaru ''13. jul'', a u kom su učestvovala tri vozila, teško je povrijeđen Nikšićanin B.N. (73).
On je nakon ukazane pomoći u nikšićkoj bolnici, sa teškim povredama glave hitno prevezen u Klinički centar u Podgorici.
U sudaru su učestvovali “golf”, “ševrolet” i “BMW”, a još dvije osobe su zadobile lakše povrede.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Nakon skoro dvije decenije poslovanja, Nikšićka autobuska stanica može se, kaže direktor tog opštinskog preduzeća, Draško Cerović, pohvaliti stabilnim finansijama.
- 0
- Društvo, Građani u reformi pravosuđa
- u
Iz Auto-moto saveza Crne Gore ističu da je jutros saobraća bez vanrednih ograničenja na većini putnih pravaca u zemlji. Apeluju na vozače da vožnju prilagode uslovima na putu i poštuju saobraćajne propise na mjestima radova.
- 0
- Društvo
- u
Dvojici srpskih državljana, D.D. i M.T., državni tužilac u Osnovnom državnom tužilaštvu u Nikšiću, nakon saslušanja je donio rješenje o zadržavanju zbog sumnje da su prevarili dvije osobe iz Nikšića za više od 30.000 eura, tako što su se lažno predstavljali i obećavali izgradnju montažnih kuća.
- 0











