Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Galerija “Nikola I”: Izložba skulptura i crteža Krsta Andrijaševića

61170924_2201638466616707_1975353144166580224_n
Ilustracija
  • Autor onogost.me
  • 23.05.2019. u 06:24

U galeriji “Nikola I” večeras, sa početkom u 20h, biće otvorena izložba skulptura i crteža umjetnika Krsta Andrijaševića.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

U okviru tribine "Svobodijada" Javne ustanove Zahumlje, večeras u 19 časova biće predstavljeno izdanje „Leksikon književnih pojmova“ autora Ljubomira I. Milutinovića i Budimira R. Aleksića, u izdanju Instituta za srpsku kulturu iz Nikšića (2022).
U pripremi XXVIII Nikšićkih književnih susreta Javna ustanova (JU) Narodna biblioteka „Njegoš“ raspisala je književni konkurs za književnu nagradu pomenute manifestacije koja će u Nikšiću biti podržana narednog mjeseca.
Nakon bogatog oktobarskog programa u kojem su se nikšićkoj publici predstavili pijanista Lovro Pogorelić, duo Srđan Tošić (gitara) i Milena Stanišić (harfa), kao i gitarista Goran Krivokapić, jubilarni Nikšić Guitar Festival nastavlja se u novembru koncertom virtuoza na violini Romana Simovića i prvom etapom međunarodnog takmičenja gitarista u profesionalnoj kategoriji.
-->